Zobacz jakie zalety ma auto na minuty

Car4Minutes to usługa, z której można korzystać nie tylko w miastach europejskich, ale także w Polsce. Oferują wynajem samochodów na 12 miesięcy, co eliminuje konieczność podpisywania długoterminowych umów z firmami leasingowymi. Dzięki temu osoby, które nie posiadają samochodu lub których pojazd znajduje się w biurze mechanika, nie muszą martwić się o dojazd do pracy komunikacją miejską. Jak wypożyczyć samochód na minuty? Ile to kosztuje? Jest wiele powodów, dla których warto skorzystać z tej usługi.

  • Wypożyczanie samochodów na minutę jest bardzo popularne w dużych miastach Polski, takich jak Warszawa.
  • To rozwiązanie ma ogromną zaletę, że nie ma opłat za serwis auta i ewentualne naprawy.
  • Klienci mogą wybierać spośród małych lub dużych samochodów do przewozu przedmiotów o dowolnej wielkości.

Car-sharing powstał z myślą o osobach, które nie korzystają z samochodu lub nie mają do niego dostępu. W mieście nie stanowi to problemu, ponieważ do wielu miejsc można dojechać autobusem lub tramwajem oraz na piechotę. Szkoda, nie dla wszystkich. Wygrywają osoby, które potrzebują samochodów do dużych przeprowadzek, a nawet okazjonalnego wynajmu samochodu. Co najważniejsze, mogą zaoszczędzić pieniądze, ponieważ często jest to tańsze niż wynajęcie osobistego szofera.

Auto na minuty – zasady wypożyczenia takiego samochodu

W największych polskich miastach działa wiele firm car-sharingowych. Obejmuje to instrukcje dla każdej firmy na ich stronie internetowej, aby można było rozpocząć korzystanie z usług, należy postępować zgodnie z instrukcjami dla poszczególnych witryn. Zwykle wystarczy tylko kilka prostych kroków, aby skonfigurować program uczenia maszynowego firmy programistycznej. Wystarczy pobrać ich aplikację na swoje urządzenie, utworzyć konto, wypełniając kilka krótkich pól, a następnie pozwolić im zacząć pisać za Ciebie. Zwykle będziesz musiał zweryfikować swoje dane osobowe, dostarczając zdjęcie dowodu osobistego i dokonując bardzo małego przelewu wcześniej.

Czy to się opłaca ? 

Wypożyczalnia samochodów zapewnia swobodę, że nie musisz się martwić o zakup własnego samochodu. Jeśli mieszkasz w obszarze metropolitalnym, sieci transportu publicznego są niezawodne i możesz łatwo uzyskać dostęp do wielu najważniejszych punktów orientacyjnych bez konieczności korzystania z własnego pojazdu. Często dobrym pomysłem jest uwzględnienie wysokich kosztów utrzymania przed zakupem samochodu, ponieważ może to naprawdę wpłynąć na to, ile płacisz za pojazd. Jeśli samochód wymaga jedynie minimalnej konserwacji, nie musisz się martwić o te wszystkie opłaty serwisowe. Wynajmując pojazd, płacisz za czas i odległość, jaką zajmuje przejechanie. Generalnie jest to cena kilku groszy za minutę i kilkudziesięciu groszy za każdy rozpoczęty kilometr. Niektóre firmy udzielają rabatów, biorąc pod uwagę większy ruch, z obniżkami cen w przypadku dłuższego pobytu.

Usługa auta na minuty – zalety

Chociaż prowadzenie wypożyczonego samochodu ma pewne wady, nadal może być atrakcyjną opcją, nawet jeśli masz napięty budżet. Jedną z najlepszych rzeczy w wynajmie jest to, że nie jesteś narażony na dodatkowe koszty gazu. Dostaniesz pojazd z pełnym bakiem. Koszt paliwa został doliczony do serwisu, ale najważniejsze jest to, że klient nie musi nic robić poza wskoczeniem do samochodu. To rozwiązanie jest niezwykle korzystne. 

Parkowanie to jedna z tych rzeczy, które naprawdę nie mają tak dużego znaczenia, gdy współdzielisz samochód. Możesz zaparkować w dowolnym miejscu i nie martwić się, ile czasu zostało, bo po prostu zwrócisz samochód i pojedziesz w dalszą drogę. All-inclusive pomoc drogowa, jak wyższe koszty wynajmu i nieograniczony zasięg, dlatego zachęcamy wszystkich naszych klientów do wykupienia ubezpieczenia.

Jeśli jesteś kierowcą, który szuka fajnego sposobu na wypożyczenie samochodu, warto pamiętać, że dostępnych jest wiele opcji, które zaspokoją różne gusta. W zależności od potrzeb klienci mają do dyspozycji zarówno mały model – idealny na miejskie wycieczki – jak i duży samochód, idealny do dużych zakupów czy przewożenia większych towarów. Samochody często czekają w kolejce na miejsce parkingowe w pobliżu centrum handlowego lub sklepu np. Ikea, Castorama, Leroy Merlin. Niektóre firmy oferują również pojazdy z automatyczną skrzynią biegów.

Coraz więcej Polaków rezygnuje z tradycyjnego posiadania samochodów na rzecz carsharingu. W rezultacie firmy wynajmujące samochody starają się zintensyfikować swoją grę, aby nadążyć za popytem. Z tego powodu nowi i stali klienci otrzymują różnego rodzaju promocje, które pojawiają się na indywidualnych kontach w aplikacji. Mimo, że wynajem samochodu nie jest kosztowną usługą, możesz dodatkowo zaoszczędzić korzystając ze specjalnych zniżek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *