Krem znieczulający TKTX – rosyjski krem znieczulający do zadań specjalnych

TKTX to skuteczne i całkowicie bezpieczne rozwiązanie kosmetyczne, które zostało opracowane w celu wyeliminowania bólu podczas zabiegów laserowych i igłowych. Maść może być również stosowana przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Jej skuteczność i bezpieczeństwo sprawiają, że jest to oczywisty wybór dla osób o wrażliwej skórze. Ten krem przeciwbólowy ma wiele innych zastosowań, w tym zmniejszanie bólu mięśni po zwichnięciach lub naciągnięciach oraz łagodzenie bólu podczas drobnych zabiegów medycznych, takich jak wstrzykiwanie wypełniaczy lub sesje z użyciem mikroigieł.

Zasady pierwszego zastosowania – jak stosować krem TKTX? Instrukcje użytkowania

Krem znieczulający TKTX działa poprzez czasowe blokowanie sygnałów bólowych docierających do mózgu. Ten krem do stosowania miejscowego zawiera składniki lecznicze podobne do tych, które znajdują się w lekach stosowanych podczas zabiegów chirurgicznych. TKTX zawiera maksymalne stężenie tetrakainy, która jest środkiem znieczulającym miejscowo, który znieczula obszar poddawany zabiegowi, dzięki czemu pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu ani nie doświadcza żadnych dolegliwości czy skutków ubocznych związanych z wypełniaczami, laserami czy igłami.

Maść TKTX, krem znieczulający miejscowo, zapewniający komfort i odprężenie przed zabiegami modyfikacji ciała. Modyfikacja ciała lub plastyka ciała to celowa zmiana własnego ciała z powodów pozamedycznych, np. w celu zmiany wyglądu. Modyfikacja ciała może obejmować tatuaże, kolczykowanie, sztuczne implanty, znakowanie, bliznowacenie i zabiegi chirurgiczne. Chociaż niektórzy uważają te praktyki za kosmetyczne, są one również uważane za związane z medycyną, ponieważ wykonuje się je w celu poprawy zdrowia lub funkcji organizmu albo zmiany jego kształtu.

Z kremu należy korzystać zgodnie z instrukcją. Trzeba:

 • zdezynfekować skórę w miejscu, w którym ma być zaaplikowana maść, za pomocą
 • wacika nasączonego alkoholem
 • nałożyć maść o grubości 2–3mm
 • zabezpieczyć miejsce, owijając je folią spożywczą na około 50–60 min
 • ściągnąć folię spożywczą i usunąć resztę środka po czym przystąpić do zabiegu

Maść TKTX została specjalnie opracowana, aby skutecznie działać w przypadku wszystkich form zabiegów modyfikacji ciała. Produkt ten zawiera środek miejscowo znieczulający o nazwie tetrakaina. Tetrakaina jest rodzajem leku zwanym środkiem znieczulającym miejscowo. Środki znieczulenia miejscowego mają za zadanie blokować receptory bólu w skórze, tak aby użytkownik nic nie czuł podczas zabiegu. TKTX jest dostępny w wielu rozmiarach i ilościach do użytku indywidualnego lub do użytku przez profesjonalistów w salonach tatuażu i piercingu. Sprzedający nie bierze odpowiedzialności za reakcje alergiczne lub wszelkiego rodzaju działania niepożądane, należy uważnie przeczytać składniki i instrukcje użytkowania przed użyciem oraz zadać wszelkie pytania. 

Maść znieczulająca TKTX 40 a zabiegi kosmetyczne

Krem znieczulający jest niezbędny dla każdego, kto regularnie poddaje swoje ciało modyfikacjom. Łatwo zapominamy o tym, jak bolesne mogą być kolczyki i tatuaże, ale każdy, kto kiedykolwiek trafił pod igłę, powie, że nie jest to przyjemne. Kiedy mamy do czynienia z obszarem ciała pełnym zakończeń nerwowych, zastosowanie środka znieczulającego, takiego jak TKTX, może sprawić, że różnica między zabiegiem bezbolesnym a takim, który jest prawie nie do zniesienia, będzie ogromna.

Krem TKTX jest dostępny w wielu różnych rozmiarach i opakowaniach, dzięki czemu łatwo jest znaleźć produkt odpowiedni dla siebie. W zależności od preferencji możemy wybrać jednorazowe tubki lub większe butelki z zakrętkami typu „flip cap” lub „screw top”. Krem znieczulający TKTX jest dostępny w różnych rozmiarach i opakowaniach, dzięki czemu możemy dostosować swoje zamówienie, aby mieć pewność, że otrzymamy dokładnie to, czego potrzebujesz. Produkt ten jest idealny do piercingu i tatuaży, ponieważ zapewnia silną, a jednocześnie komfortową ulgę w bólu związanym z zabiegiem.

TKTX to jeden z najbardziej skutecznych kremów znieczulających, wykorzystywany przy zabiegach kosmetycznych. Główne z nich to:

 • wykonanie tatuażu
 • piercing ciała
 • mezoterapia igłowa
 • usunięcie tatuażu
 • makijaż permanentny
 • zabiegi laserowe

Artykuł powstał przy współpracy z sklepem oferującym kremy znieczulające TKTX https://www.tktx-znieczulenia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *