Room Escape Warszawa Edukacyjne pokoje zagadek (klasy VII-VIII)

Opis:
Mityczna przygoda w escape roomie rodem ze starożytnej Grecji. Niepowtarzalny klimat pomieszczeń przeniesie graczy w dawne czasy potężnych bogów. Wiedza z mitologii nie jest niezbędna do wykonania zadania, ale na pewno miłośnicy starożytnej Grecji będą mieli fory.

Któż z nas nie marzył o wcieleniu się w rolę słynnych muszkieterów? W pokoju Muszkieterowie macie szansę niepostrzeżenie zakraść się do
komnat Kardynała Richelieu, odszukać klejnoty Króla Anglii, i, co najważniejsze, zdemaskować zdradzieckie plany Rechelieu.

Interactive to escape room nowej generacji. Zaawansowane technologicznie rozwiązania i minimalizm wystroju przeniosą graczy w przyszłość. Jego akcja rozgrywa się gdzieś w tajnej bazie we wszechświecie, gdzie kandydaci na intergalaktycznych obrońców suwerenności naszej galaktyki, przechodzą ostateczne testy.

Pokój o charakterze przygodowym i etnograficznym, bardzo plastyczny, inspirowany filmami z serii Indiana Jones, czyli coś dla miłośników poszukiwania skarbów i dalekich wypraw.

Pokój inspirowany przygodami Kapitana Nemo i powieścią Juliusza Verne „2000 mil podmorskiej żeglugi”, pobudzający wyobraźnię realistyczny wystrój umożliwia przeniesienie się do świata wodnych odkrywców.

Pokój w mrocznym klimacie, w charakterze filmów sensacyjno-kryminalistycznych dla osób o mocnych nerwach.

Pokój dla miłośników dawnych rycerzy i śmiałków władających białą bronią. Jakie kryje w sobie tajemnice Rycerska komnata i jak się z niej wydostać?

Pokój dla osób, które chciałyby się wcielić w rolę super włamywaczy. Wielce strzeżone muzeum oraz jego eksponaty są teraz w zasięgu Twojego gangu, czy uda Wam się przechytrzyć system?

Wehikuł czasu, to niezwykła maszyna, która pozwoli Twojej drużynie przemieszczać się w czasoprzestrzeni.

Termin: do ustalenia

Koszt: od 120 zł

Kontakt: Karolina Penconek, tel. 501 591 119, mail: event@roomescape.pl, www.roomescape.pl

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia:
www.roomescape.pl